Únor 2013

Vzpomínky

16. února 2013 v 19:01 | Abigail |  Other things
Ahoj lidičky,jelikož je téma týdne vzpomínky tak jsem se rozhodla napsat menší příběh ! JO a jen děkuji za každý komentář =) i za záporný =)

Ležela na posteli a bezmyšlenkovitě ronila slzy za někoho kdo za to možná nestál pro ostatní, ale pro ni znamenal mnoho, při pláči její mysl zaplavovalo tisíce Vzpomínek na něj, Jak se spolu váleli při dešti v trávě, nebo jak spolu bok po boku bojovali proti lovcům. Dál ronila krvavé slzy za jeho smrt. Už nikdy se nevrátí, nepolíbí ji, nebude ji oporou, už nikdy neuslyší jeho dlouhý a sladký smích,bude navždy jenom sama, bez lásky, přátel, bez jakékoli pomoci.
Znova si vzpomněla na jeho doteky když se spolu poprvé milovali a když se líbali, její první polibek,kdo by kdy řekl, že hned za dva dny už tu nebude, nedokázala přestat plakat za padlého.
Napadlo jestli má pro ni Věčný život ještě cenu,snad by mohla vrátit čas a být s ním, varovat ho před smrtí, anebo ho ochránit, schovat, něco přece měla udělat a nedat na jeho řeči ať uteče a schová se, někde kde ji nenajdou.
Najednou už nechtěla žít nechtěla být na světě ať už živá či mrtvá teď to nic neznamená, jsou to jen slova,jen slzy.
Vstala a sundala si očarovaný amulet s Kamenem Lapisem lazuli,,přešla k oknu a vyskočila do slunečného dně, ihned ji obklopili plameny, bolelo to jen chvilinku a pak už po ní nezbylo nic víc než vzpomínka.
Vzpomínka na čas kdy žila jedna upírka, Na čas, kdy zemřela a kvůli čemu, všichni si ji budou pamatovat jako upírku co zemřela pro lásku.


Napsala:
Abigail =) !!!

Anděl a Ďábel 6.kapitola - 2 část

6. února 2013 v 12:30 | Abigail |  Anděl a Ďábel

Volno 2 část.

Sarah