Anděl a Ďábel 6.kapitola - 2 část

6. února 2013 v 12:30 | Abigail |  Anděl a Ďábel

Volno 2 část.

Sarah


Prudce jsem se vymrštila do sedu, jak se to stalo, skoro na nic jsem si nemohla vzpomenout, jen jsem věděla, že je asi pět ráno a mě z nevyspání děsně bolí hlava. Dilema narůstalo a hlavy jsem nejspíš měla už přehřátou od přemýšlení, jak jsem se dostala do jeho náruče. Pamatuju si, že jsme se dívali na film na DVD a potom jsem už byla v polospánku.
"Panebože! " vyhrkla jsem, když jsem si vzpomněla, že jsem po filmu byla tak unavená, že jsem skoro nevnímala, ale také jsem se vzpomněla, že jsem se mu stulila od náruče.

Mezitím, jak jsem tak usilovně přemýšlela, jsem si vůbec nevšimla, že jsem probudila Monik, která se teď marně vrtěla a nevzdávala se, protože se jí ještě nechtělo ze spánku, napadlo mě, že se jí asi zdál nějaký sen a ona se teď nervuje kvůli tomu, že jsem ji s toho snu vytrhla, bude asi pěkně naštvaná.
Ale to mi byla jedno, rozpačitě jsem se usmála a vstala z Gauče a namířila jsem si to rovnou do mého pokoje do prvního patra.

Ve svém neuklizeném pokoji, kde se válela snad hromada věcí, jsem se usadila na postel, chtěla jsem být pryč, až se Justin probudí a vlastně jsem ani nevěděla proč. Proč jsem si prostě nešla udělat snídani a chovala se, jakoby se nic nestalo. Ale to nejsem já, nikdy jsem taková nebyla, spíše jsem byla nervák, všechno jsem prožívala a někdy mě moje vlastní pocity děsily, ale i kdyby se něco změnilo, já se nechci na nikoho vázat zvlášť ne na kluka, který se hádá s Connorem kvůli mě.
Vzdychla jsem a vstala s postele, už jsem měla toho sebe litování dost, právě jsem se rozhodla pro variantu "nic se nestalo" a jít udělat snídani, protože sice je pět hodin, ale já jsem měla i tak příšerný hlad a žízeň a chtělo se mi čůrat.


Potom co jsem si zašla na záchod, jsem se vydala do kuchyně, od mého probuzení uběhla asi půl hodina, takže když bych počítala s tím, že se vzbudí až tak v sedm nebo osm mám ještě trochu času pro sebe. Sice jsem byla ještě trochu nevyspalá, ale ještě tu hodinu a půl bych to mohla zvládnout.

Stačila by mi jen jedna sprcha a pak bych se vrhla na snídani. Vstala jsem a vydala jsem se do koupelny, která nemohla být nikde jinde než vedle záchodu v přízemí.
Jakmile jsem se vysvlékla ze všeho oblečení, co jsem měla na sobe a hupsla pod sprchu, udělalo se mi líp, jakmile mé svaly pocítily horkou vodu, uvolnily se a v podstatě jsem se i já sama uvolnila, přestala jsem se zabývat věcmi okolo Connora a Justina a užívala jsem si tu pohodu, co zavládla.

Po pár minutách jsem, ale byla donucena vypnout sprchu a vzít si na sebe ručník, protože někdo zaklepal a za dveřmi se ozval Justinův rozespalý hlas.

"Sarah jsi tam? "


 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Anketa

Byl jsi tu ?Klikni.

klik...

Komentáře

1 Violett Violett | Web | 25. července 2013 v 1:31 | Reagovat

Doufám, že napíšeš pokraščko, protože mně to nějak moc zaujalo :D

2 Abigail Abigail | 15. srpna 2013 v 21:15 | Reagovat

[1]: hm......=) určitě =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama