Lenobiin slib

30. října 2013 v 14:00 | Abigail |  Samostatné knihy

Autor: P. C. Castová - Kristin Castová
Počet stran: 132
Překladatel: Jana Kunová.

Anotace:
Druhá novela ze světa Školy noci přibližuje pohnutý osud Zoeyiny oblíbené učitelky, instruktorky jezdectví, která také kdysi dávno byla jen obyčejnou lidskou dívkou… Francie, únor 1788. Lenobia Whitehallová je sice dcerou barona, ale jako nemanželské dítě má doma stěží vyhlídky na lepší život. Proto ji její matka pošle do Nového světa. Lenobia odplouvá smutná, na lodi však nachází rozptýlení - koně a mladého muže, který se o ně stará. Snad by její budoucnost přece jen mohla být naplněna štěstím a láskou - nebýt zla z její minulosti, se kterým se bude muset utkat.


Můj Názor:

Tak, abych pravdu řekla tato kniha mě nadchla jen trochu, ale těšila jsem se na ni, takže když jsem ji konečně dostala měla jsem z ní divné pocity.
Co o tom tak asi říct?
Čím mě tato kniha zaujala?
No především obálkou protože tak to všechno začíná, je to první co vidíte a zkoumáte. Obal knihy se mi prostě líbil, nevím co k tomu dál říct. První dojem kniha určitě udělala dobrý.
Jak se četla?
Z prvu to šlo dost ztěžka, některé věci jsem nepochopila, ale postupně jak jsem se do knihy začítala mě Lenobiin příběh tak jaksí přitahoval. Neumím to jinak říct, ale knížka mě začala bavit, tak jako celá série školy noci, jelikož toto je novela k ní. Z lenobiina příběhu jsem i já ziskala poučení, které jsem sice zapomněla celé, ale i tak si určitě vzpomenu.
Jaký jsem z knihy měla pocit?
Z prvu mi to připadalo divné, ale postupem času jsem zjistila, že je to hodně zajímyvý příběh, vím že je to recenze takže bych měla i kritizovat, ale já nevím co. Z knihy jsem měla smíšené pocity. Autorky to nypsaly dobře, takže mě to od nějaké te třetí a čtvrté kapitolky pořádně chytlo.
Co se mi na ní nelíbilo?
No na téhle knize toho nebylo skoro nic, co se mi nelíbilo. Možná to byl tan konec, protože o svého milovaného nakonec přišla.

Pozn. Asi jsem vám moc nepomohla, protože psaní recenzí mi moc nejde, ale přesto doufám, že si knižku přečtete, protože je to super kniha.

Mějte se !
Abigail =) !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama