Krvavá romance- recenze 1/2

25. února 2014 v 14:45 | Abigail |  Série


Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 272
Autor/ka: Alice Moon
Anotace:
Jako by nestačilo, že je Sára osamělá a nemá mnoho přátel, neustále ji navíc pronásledují hororové sny. Když na začátku školního roku nastoupí do Sářiny třídy nový kluk Dustin, její život se převrátí naruby. K tajemnému spolužákovi ji něco nevysvětlitelně přitahuje. Zdá se jí, že je spojuje jakési neznámé, velmi silné pouto. Sářina jediná kamarádka May se jí však snaží Dustina rozmluvit. Co před Sárou skrývá? Kdo je záhadný Dustin a jaké je jeho tajemství?

Můj názor:
První díl mě ze začátku nějak nechytl, když jsem četla první kapitolu myslela jsem si, že to zabalím, ale nakonec, když se to začalo víc rozvíjet, jsem ke knize přilnula a zamilovala si ji. Dustin mi připadal odtažitý a Sára zase až moc zabouchnutá, ale celkově jsem jěště nevěděla nic, takže jsem ten vnitřní hlásek, který mi říkal, abych přestala ignorovala.
Stalo se mi to poprvé, protože jsem četla recenzi někde jinde a bylo to tam pospané dobře. Nakonec jsem první díl dočetla a byla jsem na nervy, chtěla jsem vědět víc.


Nakladatelství: Fragment
Počet stran: 272
Autor/ka: Alice Moon
Anotace:
Sarah ví, že Dustin hluboko v sobě skrývá temné tajemství. Tuší, že mu hrozí velké nebezpečí, ale nedokáže mu pomoci. Najednou Dustin zmizí a všechno nasvědčuje tomu, že spáchal brutální vraždu. Sarah takové zprávě nedokáže uvěřit. Je zmítaná rozporuplnými pocity a rozhodne se Dustina najít za každou cenu. Objeví jeho skrýš příliš pozdě, Dustin je těžce zraněný a na pokraji vyčerpání hladem.

Můj názor:
Nakonec jsem se dostala ke druhému dílu, který jsem přímo zhtla za jeden den, ano byla jsem strašně nedočkavá dozvědět se co bude dále, oproti začátku, jsem druhý díl a celou sérii začala vnímat jinak. Začínal se mi zamlouvat Jonathan, dokud jsem nezjistila kým je. Teď si nejsem jistá, kdy to začalo, myslím, že až v třetím díle, ale začala se tam plést i minulost, vzpomínky na to, co se stalo. Byla jsem ráda, že jsem to přečetla tak rychle.


Sayonnara
Abigail =) !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama