Violet Eden Objetí

17. února 2014 v 14:01 | Abigail |  Samostatné knihy

Autor: Jessica Shirvington
Počet stran: 300
Nakladatelství: Práh
Rok vydání: 2013/11
Anotace:
Violet Edenové se v den jejích sedmnáctých narozenin převrátí život naruby. Je čas, aby zjistila, kým ve skutečnosti je. Její přítel ji zradí. Její nepřítel jí zachrání život. Bude se muset rozhodnout, jak velkou oběť je schopná přinést, čeho se dokáže vzdát pro dar, jenž jí byl přisouzen bez její vůle.
Nebezpečně vzrušující a temný příběh Objetí je prvním dílem úspěšné tetralogie o dobru a zlu, o vábení touhy a možnosti volby. Violet se nečekaně ocitá jako ústřední bojovník v odvěké válce mezi padlými anděly a ochránci lidstva. Sama o takovou válku sice nestojí, ale svůj život postavila na dvou pravidlech: neutíkat a nevzdávat se. Stane se z ní Grigori, nebo podlehne vábení temnoty? Projde rituálem objetí, aby navždy zavřela dveře za svým dosavadním životem a vrhla se do neznáma? Na jejím rozhodnutí nezávisí jen její život, ale i osud nic netušícího lidstva.
Můj názor:
Knížka na mě působila divně. Četla jsem hodně knížek, co se týkali andělů, ale tato, byla naproto jiná a hlavně naprosto úžasně napsaná, můžu říct, že jsem se u ní vůbec nenudila. Postava mi sedla, dokonce jsem se sní i docela dost nasmála, hlavně jejím hláškám. Jako postava, no ze začátku se mi líbil Fénik, temný Anděl - Emigrant na zemi a taky v knížce Anděly brali jinak, to se mi taky líbilo, kdyby se jen s Fénixe nevyklubal takovej křivák... No další moje oblíbená postava, byl Lincoln, i když mi připadal takový divný, ale už nebudu spoilerovat. Poslední věc je, že jsem se bavila a hlavně poznala další nový styl anděla, kteří nemají těla jsou jen mentální bytosti v jiné dimenzi. Takže knížka se mi líbila a i obálka.
10/10
Alespoň pro mě.
Sayonara
Abigail =) !!!
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 17. února 2014 v 15:37 | Reagovat

tak to si musím přečíst, nádherná recenze :) :)

2 Abigail Abigail | Web | 17. února 2014 v 22:08 | Reagovat

[1]: Díky a určitě si to přečti =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama