Červenec 2014

Básnička...?

14. července 2014 v 16:00 | Abigail
Ahoj,
Nejspíše už jsem to říkala několikrát, ale nejsem a dlouhe proslovy a články...? pokud ne tak to říkám teď. Jen abyste si nemysleli, že umím být jen optimist, který nemá problémy. Mám je, jako každý jiný člověk na týhle planetě. Možná trošku méně duležite než oběti válek a menších potyček nebo dokonce karatén nebo epidemií. Ale mám je a pro mě je to teď rávě to duležitý. Můj život a mé problémy. Připdám si trochu...až moc sobecky, když tohle píšu, ale co se s tím dá dělat... Asi už jsem taková... Bordelářka....vážně nevím proč, ale vetšinou mám kolem sebe je nepořádek a pak za to dostávám seřvané a uklízím jak debil. Vážně vypadám u toho zábavně. Taky jsem nehorázě přecitlivělě člověk...a ano rozhodí mě i ta blbá malá kritika.... a ano většinou to nezvládnu dobře. Buď se naštvu a pak rozrečím jako malé dítě a nebo se obviňuju pořád dokolečka.
Chcete vědět proč to se píšu...?
Jen mě všichni záte pod tím...pseudonime, přezdívkou, terou tu mám a tak je to asi jednoduší. Všem se omlouvám. echci tím nijak ic zveličovat nebo tak. Jen jsem to tady chtěla napsat před tou básičkou... Nemá jméno...ale je depresivní a ze života....předem see omlouvám za ořeklepy jak v ní tak i v článku....

Neferetino prokletí

14. července 2014 v 11:23 | Abigail |  Samostatné knihy

Autor/ka: P.C. Castová - Kristin Castová
Počet stran: 176
Rok vydání:2013
Nakladatelstí:Knižní klub

Ama no Jaku - Heaven's Weakness

6. července 2014 v 19:25 | Abigail |  Music
No,co k tomu dodat...mám depku a když mám depku...poslouchám pomalé místy depresivní písničky...Tady je jedna z nich.

"Svět za zrcadlem"

6. července 2014 v 7:03 | Abigail

- http://procproto.cz/wp-content/uploads/zrcadlo.png

Vlastně to měla být jednorázovka, ale nějak se nedokážu dokopat k tomu, abych to dokončila a tak to zveřejňuju takto. Přece jen nechci, aby ten blog příliš stávkoval. Mělo to vyjít k tématu týdne, ale nějak to časově nevyšlo, snad to nevadí. Možná to někdy dopíšu, ale vidím to velmi bledě.

"Svět za zrcadlem"

Noragami ASMV - Breath and Life

5. července 2014 v 20:57 | Abigail |  Music
Ahojky,
Tak jsem se tu opět dlouho neukázala. co se týče předchozího článku...Ne depka mě ještě nepřešla, ale díky jedné dušičce se to alespoň zlepšilo. To je asi vše o mém stavu. A teď bych mohla vysvětlic, název článku. No je to ASMV na Noragami. Breath nd Life. Dech a život myslím. Je to epické...teda pro mně. DOufám jen, že se vám bude líbít.


Možná bych o tom anime, taky mohla napsat článek, pokud vás to teda zaujme.
Sayounara
Abigail =)

Ve znamení štíra

1. července 2014 v 13:06 | Abigail |  Samostatné knihy

Autor: Maggie Stiefvaterová
Počet stran: 368
Rok vydání: 2013
Nakladateltví: Argo