Říjen 2014

Trading yesterday - Sharetted

29. října 2014 v 20:27 | Abigail |  Píseň + text
Ahoj,
Ne opět t není kapitola nějaké další povídky. Ale mám jich docela dst rozepsaných, tak by se tu mohla nějaká zase brzo objevit. Opět je to písnička, kterou ráda poslouchám.

P!nk - F**kin' Perfect.

25. října 2014 v 18:16 | Abigail |  Píseň + text
Ahoj, opět písnička a ne povídka. Taky jsem už dlouho nenavštívila Sb-čka.Na blog už se v pohodě dostanu, tak by to snad mělo být lepší. Taky se chystám dopsat další kapitoli Shards of glass: The game of life a Sad story of my life. Děkuju, že jste tak trpělivý. Varovaní je jen to, že moje nálady se teď nějak často mění, takže jsem chvíli naštvana a chvíli prudce depresivní a je mi do breku. Nemusíte mě litovat. Je to jen varování, kdybych náhodou vybuchla i tady na blogu. Zní to povrchně? Asi jo, ale kupodivu je mi to teď docela jedno. Není to mířeno proti nikomu!
jinak tohle je podle mě úžasná písnička, ať už si o ní myslí kdokoli, cokoli!
Sayo
Abigail =D

Demi Lovato - This Is Me

21. října 2014 v 17:39 | Abigail |  Píseň + text
Ahoj,
no jo, vracíme se ke starým věcem, třeba filmům CampRock. Snad se na mě nezlobíte, že zase místo povídky zveřejňuju písničku.
Sayo,
Abigail =)


Liebster Award - nominace od Jess

5. října 2014 v 11:47 | Abigail
Pravidla:
1. Poděkuj blogerovi který tě nominoval.
2. Napiš 11 faktů o sobě.
3. Odpověz na 11 otázek, které jsi dostal/a.

4. Nominuj 11 blogerů.

No děkovat...se mi ani nechce nic proti Jess, jop v prvé řadě bych jen chtěla upozornit, já nominovat asi nebudu...nějak se mi do toho nechce omluvte mou náladu...Jsem přešlá a unavená. Jop a přece jen za tu nominaci poděkuju.

1. Poděkuj blogerovi který tě nominoval.
2. Napiš 11 faktů o sobě.
3. Odpověz na 11 otázek, které jsi dostal/a.


4. Nominuj 11 blogerů.