Zaslíbení - Alexandra Adornettová

25. listopadu 2014 v 18:00 | Abigail |  Samostatné knihy
Vím, že jsem slíbila, že brzo dodám další úpůlku kapitoly Shards of glass, ale jasi se to zadrhlo, tak přináším další recenzi. Čeká mě jich ještě požehnaně, kapitol recenzí a tak dále. Navíc ještě chystám jeden článek. Tak doufám, že vám nebude vadit, když tu zase delší dobu nebudou kapitoly. Rovněž se omlouvám za svou nepřítomnost na blogu. 3kola mi žere téměř všechen čas.
Autor/ka: Alexandra Adornettová
Počet stran: 352
Rok vydání: 2013
Nakladatelstí: Knižní klubDěj:
Láska smrtelníka Xaviera a andělské Bethany je vystavena ještě větší zkoušce, protože oba mladí lidé se vzepřou zákonům nebes a vezmou se. Krutý trest na sebe nenechá dlouho čekat: přichází sedm zločinných andělů, kteří se snaží vztah Beth a Xaviera zničit, zahubit Gabriela a Ivy a nastolit v nebi vládu temnoty. Jediný způsob, jak jim můžou uniknout, je odchod mezi smrtelníky jejich věku. Bude Bethany nucena navždy opustit svou životní lásku?

Ukázka z textu:
"Mně už na tom nezáleží," zašeptal mi do ucha, až mi po zádech přeběhl mráz. "Chci své ženě ukázat, jak moc ji miluju." Na chvíli přestal, otočil si mě a vzal mi obličej do dlaní. Jeho tyrkysové oči byly tak plné intenzivního citu, že se mě zmocňovala závrať.
"Jak jsi mi to řekl?" zašeptala jsem, protože jsem to chtěla slyšet znovu.
"Moje ženo," opakoval tiše.
Okolo nás se vypínaly k nebi majestátní duby a jemně provoněný vzduch jako by nás objímal. Větřík mi příjemně chladil rozpálenou kůži. Byla jsem tak přemožená láskou, že jsem měla pocit, že mu snad v náruči omdlím.
"To je v pořádku," zašeptal. "Nebe se neotevře a nebude na nás dštít oheň."
Tiskli jsme se k sobě tak pevně, až jsem cítila, jak o sebe naše srdce v tlukotu narážejí. Xavier mi zabořil obličej do krku a zhluboka se nadechl. Kolena se pode mnou podlamovala a on mě zachytil do náruče a položil mě na mechové polštáře. Byly měkké a příjemné a já jsem si říkala, že hedvábné podušky by nemohly být hebčí. Něžně se nade mnou sklonil a naše těla do sebe zapadla jako dva kousky puzzle. Pochopila jsem, že už se nikdy nebudu cítit jako samostatná bytost. Poprvé ve své existenci, jak andělské, tak lidské, jsem si připadala skutečně úplná.

Můj názor:
Abych se popravdě přiznala, už je to dlouho, co jsem zaslíbení četla, ale to nevadí. Byla to dobrá knižká. Konečně konec, po všem tom utrpení, které si hlavní hrdinka zažila to konečně končí a dobře. Kniha měla dobrý styl psaní. 4etla se poměrně rychle a vtáhla mě do děje co nevidět, takže jsem ji měla za sebou za docela krátkou dobu. Příběh byl poutavý. A láska obou dvou postav přetrvala. Bethany se vzdala své anďelské úpodstaty pro Xaviera a žili spolu šťatně. Pěkný konec. Romantika knize nechyběla. Dokonce se i vzaly. Opravdu mě děj chytil. Neříkám, že se musí líbit každému, ale mě se kniha líbila. Měla takové své kouzlo. Ani nevím, co přesně bych ji vytkla. Obálka byla taky pěkná. Líbila se mi, ale přesto se dá říct, že některé se mi líbily více. Ještě dodám, že kniha je psaná v ich-formně, což jste jistě poznali, už podle ukázky.

Hodnocení:
Kniha:
9/10
Obálka:

4/5
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 *Mary-berry* <33 *Mary-berry* <33 | Web | 28. listopadu 2014 v 22:33 | Reagovat

Mně se osobně líbil jen 2.díl, co si tak pamatuju. Obálky jsou ale opravdu krásné. :)

2 Abigail Abigail | 29. listopadu 2014 v 22:44 | Reagovat

[1]: To jdou, druhý díl se mi líbil více než třetí...

3 Smilee Smilee | Web | 2. prosince 2014 v 18:38 | Reagovat

Další knížka, kterou bych si chtěla přečíst... shit... je jich nějak hodně, jsem zvědavá, jak to chci stihnout xD
Vypadá rozhodně zajímavě a doufám, že se k ní někdy dostanu, i když je můj seznam knížek snad nekonečný xD

4 Abigail Abigail | Web | 2. prosince 2014 v 21:15 | Reagovat

[3]: Taky si kolikrát říkám =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama