Láska je láska!

20. ledna 2015 v 18:32 | Abigail |  Other things

Upozornění: Kdo nechce článek číst, nemusí!

Pokud toto téma nemáte rádi, nebo máte jíný názor, přijmu ho, ale nechci, abyste mě nějak napadali. Je to můj názor.


Proč jsou lidé tak netolerantní? A proč si vymýšlejí takové pitomé doměnky, jako je to, že homosexuálové nemůžou adoptovat dítě, protože by se z něj stal homosexuál?
Promiňte mi tyto otázky a nejspíše i tento článek, ale já ho sem prostě musela napsat.

Poslední dobou mi přijde, že lidé jsou, čím dál méně tolerantní. Ne všichni samotřejmě.
Proč je nemorální být transexuál nebo homosexuál? Proč je kruci špatné, když vás přitahuje stejné pohlaví? Takové otázky si teď už pokládám poměrně často. Protože mi přijde, že lidé se na homosexuály a ostatně na všechny odlišné osoby dívají skrz prsty?

Nedokážu si to nijak odůvodnit, ale štvě mě to. Je jednadvacaté století, moderní doba, a přesto se někteří lidé chovají tak, že by nejraději gaye, lesbu, transexuála nebo i bisexuála upálili na hranici, jako čarodejnice.
Pojdmě se na to podívat světově. Určitě víte o referendu na slovesnku, které je kousek od nás. To je první příklad. Pro ty, kdo vlastně nevědí o co se jedná, můžou si přečíst tento článek.
Další příklad je třeba Rusko, které chce zakázat transexuálům řídit, aby zamezilo nehodám. Ale copak oni za ně můžou?
Svět mi přijde nespravedlivý vůči menšinám obecně.

Další dobrý úkaz je adopce dětí pro homosexuály. Nechtějí ji povolit, ale proč? Jeden z důvodu je, že kdyby homosexuálové vychovávali dítě, tak by se z toho dítěte aoutomaticy stal homosexuál. Je to pravda? Ne! (možná se to stane, ale to záleží na dítěti) To je jako kdyby jste řekli, že z heterosexuálního páru vzejde jen heterosexuál. Ale proč v tom případě homosexuálové jsou? Je to pitomý argument. Nebo mi to alespoň přijde. Vždyť to dítě má vlastní vůli! Samo se rozhodne, jestli bude heterosexuál či ne.

Láska je láska, ať už je jakákoli. Mezi mužem a ženou, mezi ženou a ženou či mezi mužem a mužem. Dítě by mělo mít rodinu a vědět, že do ní patří a oni jej podrží. Kolikrát už se ukázalo, že i heterosexuálové mohou být špatnými rodiči. Tím ovšem netvrdím, že jsou špatní vždy, ale byly tu jisté případy.
Nelíbí se mi to. Bohužel s některými lidmi asi nic neudělám. Nemůžu jim to vtloukat do hlavy a ani nechci. Každý má svůj názor na věc. Můj je takový.

Bojím se, jestli muslimové ovládnou Evropu, jak to bude?

Dole v komentářích se můžete vyjádřit vy k tomuto tématu...
Sayo,
Abigail
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 21. ledna 2015 v 17:54 | Reagovat

Tenhle článek je úžasnej!
Naprosto s tebou souhlasím, zdá se mi to nespravedlivý, každý máme právo být s tím koho milujeme, at už je to holka a holka, nebo kluk a kluk... Občas se chovají lépe než ti ostatní. To s Ruskem se mi zdá už extrém, nechápu jak by mohli zavinit bouračky! Kravina všechn kravin! Moc pěkný článek:)

2 Abigail Abigail | Web | 21. ledna 2015 v 19:17 | Reagovat

[1]: Děkuju =) No Rusko je Rusko...

3 Smilee Smilee | Web | 21. ledna 2015 v 19:30 | Reagovat

Amen sestro! Další člověk, kdo se mnou naprosto souhlasí.
A ještě víc na tom, mě štvou ty stereotypy. Pokud má kluk na sobě růžovou, je automatiky gay. Každá druhá klučičí zpívající skupina, jsou gayové. Tím pádem všechny holky, co nosí modrou jsou lesby? Nebo každá druhá holka, co zpívá je teplá? Huh... jasně.
Prostě naprosto s tebou souhlasím. Moc povedený článek! :33

4 Abigail Abigail | Web | 21. ledna 2015 v 20:12 | Reagovat

[3]: Díky, máš pravdu, blbé předsudky!

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama