Violet Eden - Omámení

26. ledna 2015 v 14:05 | Abigail |  Samostatné knihy
Ahojky, konečně jsem se dokopala k další recenzi. Je to druhý díl Objetí (odkaz pod tímto).


Autor/ka: Jessica Shirvington
Počet stran: 300
Rok vydání: 2014
Nakladatelstí: PráhDěj:

Po Objetí přichází Omámení, druhý díl světově úspěšné ságy o Violet Edenové! Violet bylo sotva sedmnáct let, když se o sobě dozvěděla nečekané věci. Nejen že je jiná, ale je zatraceně jiná než ostatní! Je napůl člověk, napůl anděl a osud jí na bedra naložil těžká rozhodnutí - stát se bojovníkem Grigori a tím se vzdát lásky k Lincolnovi, nebo zůstat člověkem a přihlížet, jak se vlády nad světem ujmou padlí andělé? A aby toho nebylo málo, ani uhrančivý Fénix není tím, kým se zdál být!
Nyní na Violet čekají obtížné zkoušky, které prověří její charakter. Je třeba najít posvátná Písma, než se jich zmocní emigranti, a bojovat o ně.
Obstojí před svými přáteli, najde konečně svou spřízněnou duši?
Jaké úmysly má Spence, který přiletěl z New Yorku spolu s ostatními bojovníky Grigori?
Zdá se, že lidé kolem Violet podlehli podivnému omámení… Někdo v jejich skupině je zrádce. A když se v její blízkosti objeví znovu Fénix, hrozí smyslové omámení i
Violet…


Můj názor:

Na pokračování Objetí jsem se velice těšila. Violet podstoupila hodně těžkou volbu a zároveň zjistile, že byla zrazena. Byla jsem strašně ráda, když jsem zahlédla tenhle díl v knihově.
Omamenéní mě v mnoha věcech překvapovalo. Violet to měl aopravdu těžké.
*spoiler*
Fenix ji uzdravil, ale také ji může ránu vrátit. Všichni se zdají být omámeni a navíc v jejich skupině je špeh. Lincoln se čím dál více stahuje dál od Violet, prestože slíbil, že jí nebude lhát.
*spolier*
Je to opravdu strhující díl a deje se tam toho mnoho. Styl psaní mi přijde v pohodě, i když jsem měla problém to přečíst rychle (možná jen můj problém). Ale o to více jsem si užila Violetiny osudy a příhody. Dokonce mi byla i jako postava sympatická, nevím proč, prostě jsem si ji tak nějak zamilovala. I když někdy bych se zachovala jinak.
Co se týče ostatních postam dříve jsem měla ráda Fénixe, ovšem v druhém díle, jsem si zamilovala spíše Lincolna, i když se choval, jako prvotřídní pako.
Pokračování této série ve mně vyvolao kladné pocity.

Hodnocení:

Kniha:
10/10
Obálka:
4/5(Více se mi líbí ta původní)
Sayo,
Abigail
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Kačíí Kačíí | Web | 26. ledna 2015 v 15:38 | Reagovat

Necetla jsem ani jeden dil, ale urcite to napravim:D souhlasim, puvodni obalka je o dost hezci:) super recenze:33

2 Abigail Abigail | 26. ledna 2015 v 17:59 | Reagovat

[1]: díky =)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama