Změť slov ve větách...

2. prosince 2015 v 22:23 | Abigail |  Other things


Ahoj,
Poslední dobou si říkám, že polovinu věcí flákám. Ať už jde o školu nebo o blog nebo o moje zdraví, ne úplně mou příčinou, ale nespavost je mou příčinou, to že doma není dostatek jídla...Asi to moji mamku moc nezajímá, že? Poslední dobou nemám chuť se za dost věci omlouvat. Nebo naopak mám tak velkou potřebu omluvit se za to, co řeknu, protože to člověku mohlo ublížit a já se tím užírám. Depka? Nevím. Nemám žádné chmurné pocity, jen spoustu myšlenek v hlavě a ponocování plus to že spím odpoledne a nemám na nic náladu. Nevím, jestli to přímo můžu nazvat depkou. Kdybych nebyla takový optimista, asi bych už měla plno práce s myšlenkami na konec a všechno možné. No napůl jsem realista, dobře tak asi ze čtvrtiny, ale to jen proto, že se snažím vidět věci reálně a zároveň v lepším světle. Dokonce i na lidech. I když jsem mrzutá tak se poslední dobou snažím hledat světlu stánku na všem a být v pohodě, protože když budu na ostatní zlá, nic se tím nevyřeší. Dělám to v podstatě hlavně ve škole, ale na učení kašlu. Tolik k zanedbávání školy.

Teď blog a celkově psaní povídek. Poslední dobou mám pocit, že bych měla skončit. Se psaním s blogem, no neudělala jsem to a vlastně to neplánuju, jen jsem teď prostě dlouho nepsala jiné povídky než tu jednu na wattpadu a kousky novým, čí dalších mých výmyslů, které bych dál psala. Ale, ano jedno tu je. Mám pocit, že bych to měla vzdát s psaním se vším. Ano, baví mě to, ale ten pocit se odněkud vzal. Problém je, že nechci skončit, protože psát mě vážně baví, i když jsem takový ňouma, dá se říct. Většinou polovinu věcí kazím. A jsem lína, Možná to bude důvod, proč bych přestala psát. Sobecké. Každopádně se pokusím napsat alespoň dalších pár kapitol k Shards of glass a zveřejnit je do konce roku. Protože u ostatních povídek si nejsem jistá. Taky jsem chtěla dopsat Anděla a ďábla a poupravit tu povídku. A tak dále.

Zdá se mi toho moc, plus škola to, že se trápí mě drahé osoby. Ne přímo kvůli mě.Trápí se a já si někdy připadám, že i když bych měla pomoct, tak vůbec netuším jak. Připadám si tak zbytečná, ačkoliv nevím, k čemu to přirovnat, protože většina věcí je teď užitečnějších než já. A tak sedím u počítače, začtená do mang nebo do příběhů a utápím se ve vlastní méněcennosti, což je taky celkem sobecké. A nepíšu a vynechala jsem i projekt Hudba mého srdce a názory na knížky, protože nevím, jestli se tomu dá vůbec říkat recenze. A mám pocit, že pokud teď tu změť pocitů neukončím, tak se to zvrtne v něco jesště více nepřehledného. Pokud ten článek má vůbec nějakou cenu.

A taky mi brzo bude 18. Hurá! Budu plnoletá a musím se začít chovat zodpovědně. A pomáhat a najít si brigádu a to všechno dohromady a nikdo se mě neptá na to, jestli se cítím skočit do tohodle po hlavě. Jestli se cítím na to, abych se stala plnoletou. A do toho se pletou myšlenky na maturitu a vánoce a všechno možné jiné.

Fajn, už s tím končím, už tak vám asi půjde hlava kolem z těchhle pitomých slov nastřádaných do vět za sebou. A je tam nejspíše spousta pravopisných chyb. Nezlobte se za to na mě. Snad se mi to podaří opravit dobře, než to vydám. Díky za pozornost. Pokud jste tohle dočetli až do konce. Human - moc pěkná písnička.
- Abigail -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Komentáře

1 Eliza Eliza | Web | 23. prosince 2015 v 22:00 | Reagovat

Za optimismus vždycky všechny obdivuju, protože já sama to třeba vůbec neumím. U mě se snoubí realismus s pesimismem, přičemž to druhé vyhrává. Bohužel.
Takový pocity mívá občas každej. Hlavně se nenech ovlivnit depkou ohledně blogu nebo psaní. Všichni blogeři mají občas pocit, že by měli skončit. Ale rozumím.
Ta bezmoc, když nemůžeš pomoct zvým blízkým a to všechno...Doufám, že se to brzo zlepší, že to bude dobrý. Nebo minimálně, že tě to nebude tak trápit. Teď už jsou prázdniny, tak snad máš pohodu a dáš se v pohodě do kupy ;)

2 Abigail Abigail | Web | 28. prosince 2015 v 20:30 | Reagovat

[1]: Já Někdy myslím optimisticky a někdy se do mě vlévá pesimismus. Jednou mě kamarádka trošku očastovala tím, že jsem skrytý pesimista. Že mám jen pesimistcké myšlenky. Poslední dobou mám pesimictičtější myšlenky=) Snad se to zlepší. Asi potřebuju trošku hořčíku. Už mi chyběl.
=)

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama