Červen 2016

The Circle I

21. června 2016 v 21:20 | Abigail (M. M.) |  The CircleThe Circle
P!nk - Just like fire

16. června 2016 v 19:13 | Abigail (M. M.) |  Píseň + text

Návrat?

14. června 2016 v 22:09 | Abigail (M. M.)
Ahoj,
Opravdu jsem si byla jistá, že jsem se chtěla přesunout, ale nakonec tady jsem přece jen doma. Svým způsobem si asi nechám nový blog jako archív. Nezlobte se na mě. Tenhle článek bude nejspíš krátký. Protože jsem prostě nikdy nevynikala v komunikace.
Asi přeorganizuju celý tenhle blog, protože jsem si jistá, že je nepřehledný a krom toho jsem se rozhodla, že začnu některé povídky psát úplně odznova a asi se ta reorganizace bude týkat i přezdívky. Přemýšlím, že promažu několik článků a se vším začnu odznova. Připadám si pitomě, že takhle měním názor, ale nějak se mi tohoto blogu zželelo. Mám ho ráda a nedokážu ho smazat. A popravdě, už ani pořádně nevím, jak rozjet nový blog.
Změny se nebudou týkat Otrokyně měsíce a druhý díl mám stále ještě v plánu napsat, jen jsem teď byla obzvlášť vystresovaná a taky si k tomu chci zjistit nějako informace a nebýt tak líná. Přepis se týká Shards of glass a taky Secret circle. A taky si asi založím deníček, tak se nelekněte. Doufám, že t někdo zůstal, i když jsem se přesunula a že mi odpustí mé pitomé dlouhodobé manévry. Také omluvte jakékoli chyby v tomhle text. Jsem vyčerpaná.
Ale hlavně, že jsem neudala dost dobré důvody. Vlastně si teď připadám jako dost špatný člověk, takže se zároveň omlouvám.

Abigail