Legendy bojového umění - Opice

18. září 2016 v 15:00 | Abigail (M. M.) |  Samostatné knihy

Originální název: The Five Ancestors - Monkey
Autor/ka: Jeff Stone
Počet stran: 186
Rok vydání: 2007
Nakladatelstí: Fragment


Anotace:

Legenda o pěti předcích pokračuje! Když je zničen čínský klášter Cchangčen, přežije jen pět mladých válečných mnichů. Každý nese jméno jednoho zvířete - tygra, opice, hada, jeřába a draka. Každý z nich je totiž dosud nejmladším mistrem bojového stylu daného zvířete. Bývalý bratr mnichů, který vedl masakr proti klášteru, neustane dokud nezabije ty, jež jsou předurčeni k tomu, aby se stali "pěti předky".

Můj názor:

Tak, vím, že takovým slovem bych to asi začínat neměla, ale co už. Knížka byla pěkná a celkem mě bavila, ačkoliv asi ne tolik jako jiné knihy, co jsem četla. Styl, kterým byla kniha napsaná byl dobrý. Takový jednoduchý, možná dětský, ale to bylo v pořádku, knížka asi byla psana pro mladší nebo děti. Bylo to fajn. Přišlo mi to jako taková oddechovka. Byl tam pěkný náhled na bojová umění, což jsem musela ocenit a mělo to celkem i nějakou zápletku. Občas jsem se nudila, ale bylo to fajn.


U postav jsem si nikoho neoblíbila a celkově mi připadalo, že jsem byla daleko od celé knihy. Toť vše. Je to krátké, ale nevím, jak bych se ještě více rozepsala. Podle mě byla knížka takový průměr pro mě. Obálka byla pěkná, líbila se mi ta tvář na půl opičí na půl chlapecká. Jednoduchá, bílá. Ačkoliv mě kniha moc nezasáhla, hodlám si přečíst v budoucnu i další díly. Včetně prvního.
Kniha:
5/10
Obálka:

4/5
- Abigail -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama