Dlouhá nepřítomnost

1. prosince 2016 v 22:07 | Abigail (M. M.) |  Other things


Ahoj,
Dlouhá nepřítomnost asi není ten pravý název článku, protože se tu hodlám vykecávat, vypsávat, jak jsem prošla depkami a vším možným, celý ten čas. No dobře radši ne. Ještě jsem se uplně nerozhodla, co napsat, takže to nebude mít ani hlavu a patu. Nebude to dlouhý článek


Asi bych mohla začít ročníkovou (maturitní) prací, se kterou jsem se patlala do této středy. Konečně jsem ji odevzdala a poté kapitulovala, ačkoliv mě čeká ještě obhajoba a maturita. Ale ještě e chvilka času. A připravovat už se začnu, pokud bude čas o víkednu. Každopádně byla to dlouhá makačka. Myslela jsem, že zcvoknu a že to nedám. A do toho se mi pletly jiné předměty. Jako třeba analytika, ze které ani nematuruju a stejně propadám, když to není matika, je to něco jineho. V tomto případě analytika. SB se omlouvám. Nějak to nestíhám a byla jsem unavená cokoliv dělat. Nejsem ten typ, co by něco někomu dlužil, ale mám vaše blogy ráda. Je mi líto, že nic nestíhám. Včetně čtení.

Čtení. Kapitola sama o sobě jako škola. No měla jsem jeden rekord, kdy jsem se učil na asi osm, devět písemek ve čtyřech dnech a do toho jsem musela přečíst nějaké knihy, ale nebylo to tak zlé. Dobře, byl to děs, a ještě ročníkovka. Každopádně chystám se na nějaký můj názor na knihy, abych ho sem mohla dát. Třeba sirotčinec slečny Peregrinové nebo taky nějaké další, jako jsou díly Říše temnot. Taky me čeká aktualizace výzvy 2016.

Psaní. No moc se k tomu nedostanu a když už, tak toho napíšu málo a jsem tak unavená, že bych se šla zahrabat. Mrzí mě to, pokusím se s tím něco udělat a slíbit nic nemůžu a taky už sem možná nikdo nechodí. Ale nevadí. Vzdávat to s blogem ještě nechci.

A ještě k tomu to vypadá, že mám problémy se srdcem. Možná arytmie a málem jsem zkolabovala. To, aby toho nebylo málo. Ale to je jen stěžování si. Myslím, že sem hodím nějakou Hudbu mého srdce. Toť vše.

Omluvte mé chyby, teď už jsem líná je opravit a snad je brzo opravím a tento řádek zmizí. Mějte se.
- Abigail -
 

Buď první, kdo ohodnotí tento článek.

Nový komentář

Přihlásit se
  Ještě nemáte vlastní web? Můžete si jej zdarma založit na Blog.cz.
 

Aktuální články

Reklama